Orthopedics – o nas

Orthopedics to zespół specjalistów w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Nasi lekarze posiadają przygotowanie i doświadczenie, a także świetny kontakt z pacjentem. Każdego dnia zajmują się zapobieganiem, rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń, urazów wrodzonych oraz nabytych nieprawidłowości układu kostno-mięśniowo-stawowego (narządu ruchu) jak również usprawnianiem pourazowym.

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Nasz zespół tworzą lekarze z dużym doświadczeniem, pracujący w renomowanych placówkach służby zdrowia m.in. w Katedrze Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę medyczną uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych w Polsce i za granicą. Nasz zespół tworzą:

oraz:

lek. Wojciech Zadura – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

mgr Barbara Ziemlańska – fizjoterapeuta

Od listopada 2018 r w Orthopedics dysponujemy aparatem USG dedykowanym do oceny ścięgien, mięśni i stawów. W każdą środę zapraszamy na badanie ultrasonograficzne barku i kolana u dorosłych oraz stawów biodrowych u dzieci (badania wykonuje dr P. Michniowski);  w razie wykrycia dysplazji kompleksowo zajmiemy się także leczeniem choroby.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X